Kansere Karşı Karbonat-Bal Karışımı


İçinde bulunduğumuz zamanda sıkça rast geldiğimiz ve ölüme kadar götüren en tehlikeli hastalıklardan birisi olan kansere karşı tıp dünyası gün geçmiyorki yeni ilaçlar kürler geliştirsin.Kanserin çeşitli türleri olmakla beraber tedavisi çok pahalı bir hastalıktır.

Tedavisinin pahalı olması sebebi ile doğal yollardan aranan çarelerde günümüzde revaçtadır.Bunlardan birisi de karbonat bal karışımıdır.Sayısız faydaları ve tedavi edici etkisiyle uzun yıllar denenen ve kullanılan doğal ilaçtır.

Karbonatın hücre büyümesini engellediği ve balın ise hücreleri canlı tuttuğu bilinmektedir.Bağışıklık sistemi için olmazsa olmaz olan antioksidan barındıran bal vücudu hastalıklara karşı korumaktadır.Bu özelliklerinden dolayı bal ve karbonat ikilisi ölümcül hastalık kansere karşı doğal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor

karbonat bal karışımı

Peki Bu Harika İkili Kanserle Nasıl Savaşıyor

Bu muhteşem ikili kanserle savaşırken şekere aç hücreleri hedef alır ve onlara doğru yönelir.Bu şekere aç kanser hücreleri normalden 10-15 kat daha hızlı bir şekilde glikoz tüketimi için uğraşırlar.Hazırladığımız bu karışım ise sağlıklı ve şeker bakımından zengin bal ve karbonatın hücrelere girmesiyle faydasını göstermeye başlar.Kabartma tozu kanserli hücrenin normale dönmesini sağlarken, karışım ile kanser hücresinin büyümesine neden olan şeker hücreye girmeden etkisiz hale gelir.

Malzemeler: Karbonat, bal,

Yapılışı ve kullanılışı: 4 yemek kaşığı bal ve 4 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın.

Bu karışımı bir hafta boyunca günde bir tatlı kaşığı olacak şekilde tüketin. Bu karışımı yemeklerden sonra almaya dikkat edin. 1-2 ay boyunca karışımı almaya devam edin. Karışımı kullandığınız süre boyunca kırmızı eti azaltıp, şeker ve un tüketimini ise sonlandırın.

 

Karışımı buzdolabında saklamayın!

 


Yazar: organikseff

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.