En Etkili Yağ Yakıcı İçecek


YAĞ YAKICI SÜPER İÇECEK

Son zamanlarda birçoğumuz fazla kilolarımızdan şikayetçiyiz.Bazımız spor yaparak zayıflar ,bazımız diyetisyene başvurur,bazımız ise kilo verdirici ilaçlar kullanırız.Bende size yağ yakıcı doğal bir içecek tarifi vermek istiyorum.Doğa insanlığın ilk çağlarından beri hep şifa kaynağı olmuştur.Hem daha ekonomiktir hemde yan etkisi yok denecek kadar azdır.Birçok rahasızlığın tedavisinde kullanılan bu doğal içecek limon ve chia ile hazırlanıyor. Bu faydalı içecek; soğuk algınlığından korunmaya yardımcı oluyor, vücudu temizliyor ve yağ birikimini önlüyor. Bu nedenle dünyada çok sayıda kişi bu içeceği günlük beslenmelerine dahil etti.

İsterseniz lafı fazla uzatmadan malzemelerimize ve doğal içeceğimizin yapılışına geçelim.

 

Malzemelerimiz:

Limon suyu (1/2 adet limondan)
Chia tohumu (1 yemek kaşığı)
Bal (1 yemek kaşığı)
Su (1,5 su bardağı)

Zayıflama kürü

Hazırlanışı:

Karışımımıza geçkeden önce chia tohumlarımızı bir kabın içinde 1 saat kadar bekletmemiz gerekiyor.Şimdi anlatacaklarımız 1 saat sonra yapılacak işlemler içindir.

Chia tohumları suyu emdikten sonra içinde bulundurduğu lifler sebebiyle jelimsi toparlak bir görünüm alır.Daha sonra malzemelerimizin tümünü blendırımıza koyuyoruz ve iyice karıştırıyoruz.Hepsi bu içeceğimiz şuanda hazır.Hergün sabah tüketmelisiniz ki metabılizmamız hızlanacak ve daha hızlı kilo vermeye yardımcı olacaktır.Şifa olsun….


Yazar: organikseff

2 thoughts on “En Etkili Yağ Yakıcı İçecek

  Nebahat

  (Kasım 21, 2017 - 2:36 pm)

  Çok güzel tarif teşekkürler

  organikseff

  (Kasım 22, 2017 - 6:32 am)

  şifa olsun nebahat hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.